Wiodąca włoska firma

Wiodąca włoska firma


Roboplast srl

To wiodąca włoska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości opakowań termoformowanych z tworzyw sztucznych.

Produkty nasze są przeznaczone dla odbiorców reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się one wśródkim-jestemy wytwórców z branży spożywczej np. cukierniczej czy mięsnej.

Roboplast produkuje z tworzyw sztucznych opakowania foliowe, pojemniki plastikowe, jednorazowe opakowania do produktów spożywczych, a także pojemniki i tacki technologiczne, opakowania ekspozycyjne i zabezpieczające produkty podczas transportu.

Firma Roboplast została założona w 1976 roku. Powstała ona z pasji członków rodziny Oderda do przedsiębiorczości. Spółka rozwija się bardzo dynamicznie i stale poszerza grono swych klientów zadowolonych ze współpracy opartej na zaufaniu, rzetelności i terminowości dostaw. Osiąga to dzięki wysokiej jakości wytwarzanych opakowań, konkurencyjności oraz umiejętności szybkiego dostosowywania się do najbardziej zróżnicowanych wymagań i potrzeb odbiorców.

Misją firmy jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, odczytywanie ich, projektowanie i realizowanie rozwiązań zapewniających ich maksymalną satysfakcję.

Roboplast w swoim zakładzie we PLWłoszech przerabia każdego roku 5.500 ton tworzyw sztucznych, z których wytwarza głównie opakowania plastikowe do produktów spożywczych różnego rozmiaru i typu, dostarczając je odbiorcom nie tylko z Włoch czy Europy, ale i z całego świata.

Zobacz film
promujący

Aktualnie firma zatrudnia 50 pracowników. Posiada także 13 linii produkcyjnych oraz hale produkcyjno-magazynowe o powierzchni 17.000 metrów kwadratowych.

Zapytaj o ofertę