Kim jesteśmy?

Roboplast to rodzinna
włoska firma,

która jest liderem wśród producentów wysokiej jakości opakowań z tworzyw sztucznych. Poza produkcją opakowań firma zajmuje się również projektowaniem i termoformowaniem różnych materiałów głównie PET i PP.
Roboplast powstał w 1979 roku we Włoszech jako niewielka firma rodzinna i do dziś rozwija się prężnie pod skrzydłami członków rodziny Oderda. Spółka działa na arenie międzynarodowej oferując opakowania z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla branży spożywczej, a także farmaceutycznej czy kosmetycznej. Posiadając wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę Roboplast nieustannie wprowadza na rynek nowe produkty i rozwiązania technologiczne zapewniając najwyższą jakość usług, terminowość zleceń oraz dostaw. Z roku na rok rośnie również grono zadowolonych klientów, którzy dzięki kadrze wykwalifikowanych pracowników otrzymują wysokiej jakości opakowania z tworzyw sztucznych spełniające najwyższe standardy.

W 2012 roku wychodząc naprzeciw potrzebom kluczowego klienta – firmie Ferrero – został otwarty zakład produkcyjny w Radomiu i tym samym stał się centrum obsługi i dystrybucji na rynki Europy środkowo – wschodniej. Dzięki temu Roboplast umocnił swoją pozycję lidera mogąc zaspokoić coraz większe potrzeby rynku a jednocześnie nadal oferować nowoczesne rozwiązania i produkty najwyższej klasy. Dobre relacje z klientami, które są kluczowe dla firmy, wiarygodność, partnerstwo, elastyczność sprawiają, że spółka dynamicznie rozwija się i jest gotowa na współpracę z nowymi partnerami biznesowymi.

Oferowane produkty są przeznaczone dla różnych odbiorców, choć największym zainteresowaniem cieszą się w przemyśle spożywczym gdzie wykorzystywane są głównie w branży cukierniczej czy mięsnej. Oferta jest jednak na tyle bogata, że znajdują się w niej również pojemniki i tacki technologiczne, opakowania ekspozycyjne i zabezpieczające produkty podczas transportu oraz jednorazowe pojemniki i opakowania foliowe. Wszystko jest przygotowywane i realizowane indywidualnie pod potrzeby i oczekiwania klientów łącznie z uwzględnieniem takich parametrów jak grubość, wielkość, kształt czy kolor zamawianych opakowań. Wszystkie proponowane rozwiązania i produkty są szyte na miarę i mają na celu wzmocnienie marki klienta począwszy od pomysłu, projektu, designu poprzez stworzenie prototypów, aż do finalnej realizacji projektu.

Lat
Doświadczenia

40

Miliony tacek
rocznie

62

Pracowników
w Polsce

43

Klientów
na świecie

99

Nasza Misja

Misją firmy jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, odczytywanie ich potrzeb, projektowanie
i realizowanie rozwiązań
 zapewniających maksymalną satysfakcję. Grupa Roboplast w swoich zakładach we Włoszech i w Polsce przerabia każdego roku 7 000 ton tworzyw sztucznych, z których wytwarza opakowania plastikowe do produktów spożywczych różnego rozmiaru i typu, dostarczając je odbiorcom nie tylko z Europy,
ale i z całego świata. Aktualnie firma zatrudnia ponad 40 pracowników. Posiada także 6 linii produkcyjnych oraz zakład o powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych.

Masz do nas pytania? Nasz zespół na wszystkie rzetelnie odpowie!

Kontakt

Polityka Prywatności
Wykonanie: strony internetowe Radom