Technika


Roboplast posiada wieloletnią praktykę w termoformowaniu różnego rodzaju pojemników i opakowań z tworzyw sztucznych. W procesie tym grubość, wymiary, skład, kolor, jakość materiałów to czynniki, które mają deTechnika-Roboplastcydujące znaczenie na poszczególnych etapach obróbki produktu. Są one jednocześnie źródłem problemów, z którymi Roboplast mierzy się i które rozwiązuje każdego dnia podczas kształtowania termicznego.
Korzystając ze swoich bogatych doświadczeń, specjaliści firmy wiedzą, jakie właściwości powinna mieć np. warstwa tworzywa PET, aby możliwa była jego obróbka przez maszyny i aby produkt końcowy zdał jeszcze trudniejszy egzamin – zyskał akceptację klienta niezbędną do rozpoczęcia produkcji.

Tworzywa sztuczneIMG_8464 wykorzystywane przez Roboplast w procesie termoformowania to: A-PET, PP, OPS, PVC; typologia: food-grade, wykończenie: przezroczyste, metaliczne, złote, srebrne lub kolorowe. Jedyne ograniczenia to wymiary formy, które wynoszą 750x540x140 mm oraz gruboś materiału: od 0,15 mm do 1,2 mm.

Zapytaj o ofertę