NASZA OFERTA

„Produkty szyte na miarę”

Największą zaletą naszej firmy jest tworzenie produktu „szytego na miarę”. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania niemal każdego klienta z branży cukierniczej, kosmetycznej czy mięsnej.

Elastyczność i dopasowywanie się do zmian to nasza wizytówka. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować klientom wsparcie projektowe od momentu pojawienia się pomysłu na opakowanie do jego realizacji. Rozpoczynamy wtedy procedurę wdrażania, która składa się z następujących etapów: rysunek 3D, wydruk 3D, prototypy, próba produkcji. Wszystkie etapy są możliwe dzięki dostępności naszego zaplecza technicznego i  odbywają się w stałym kontakcie z klientem, który ma możliwość zgłaszania swoich ewentualnych uwag i poprawek w każdym momencie. Finalnie dostarczamy naszym odbiorcom spersonalizowany, szyty na miarę produkt.

W tym procesie grubość, wymiary, skład, kolor, jakość materiałów to czynniki, które mają decydujące znaczenie na poszczególnych etapach obróbki produktu. Są one jednocześnie źródłem problemów, z którymi Roboplast mierzy się i które rozwiązuje każdego dnia podczas kształtowania termicznego.
Wspieramy klientów również w momencie konieczności zmian lub modyfikacji usprawnień już istniejących opakowań.

Możemy zaproponować produkty z każdego termoformowalnego materiału, np. PP, OPS, PLA, ale zdecydowanie naszą najmocniejszą stroną jest ekstruzja i termoformowanie surowca PET.

Oferujemy szeroką paletę kolorów, od standardowych tac przezroczystych, po odcienie metaliczne, złote, srebrne lub kolorowe, oraz wszelakie kształty. Jedyne ograniczenia to wymiary formy, które wynoszą 750x540x140 mm oraz grubość materiału: od 0,15 mm do 1,2 mm