Kim jesteśmy

Roboplast
To wiodąca włoska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją wysokiej jakości opakowań termoformowanych z tworzyw sztucznych.

Firma Roboplast została założona w 1976 roku. Powstała z pasji członków rodziny Oderda do przedsiębiorczości. Spółka rozwija się bardzo dynamicznie i stale poszerza grono swych klientów zadowolonych ze współpracy opartej na zaufaniu, rzetelności i terminowości dostaw. Osiąga to dzięki wysokiej jakości wytwarzanych opakowań, konkurencyjności oraz umiejętności szybkiego dostosowywania się do najbardziej zróżnicowanych wymagań i potrzeb odbiorców.

Aby by wyjść na przeciw potrzebom głównego klienta, firmie Ferrero, w 2013 roku otwarto zakład produkcyjny w Radomiu. Dzięki temu Roboplast jako grupa jest jeszcze wydajniejszy i może zaspokoić coraz większe potrzeby rynku. Firma cały czas się  rozwija i jest gotowa na współpracę z kolejnymi partnerami biznesowymi.

Produkty  są przeznaczone dla odbiorców reprezentujących różne gałęzie przemysłu. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się one wśród wytwórców branży spożywczej, np. cukierniczej czy mięsnej.

Roboplast produkuje opakowania z tworzyw sztucznych. Są to przede wszystkim jednorazowe opakowania do produktów spożywczych, pojemniki i tacki technologiczne, opakowania ekspozycyjne i zabezpieczające produkty podczas transportu oraz wiele innych.