Jakość

Bogaty bagaż doświadczeń, duch innowacyjności, stałe dążenie do samodoskonalenia, wieloletnie badania oraz know-how personelu – to sekrety firmy Roboplast, której głównym celem jest satysfakcja klienta.

Fakt, iż spółka jest jednym z liderów rynku producentów opakowań termoformowanych z tworzyw sztucznych sprawia, że klient może mieć wysokie wymagania dotyczące produktu finalnego, a każde nowe życzenie jest wyzwaniem dla firmy, dla której nie istnieje słowo „niemożliwe”.
Roboplast gwarantuje dbałość o szczegóły, szybkie i elastyczne reagowanie na potrzeby swoich klientów oraz gotowość do poszukiwania rozwiązań szytych na miarę. Dzięki temu oraz pieczołowitej dbałości o najwyższą jakość swoich opakowań, firma może poszczycić się otrzymaniem certyfikatów:
– UNI EN ISO 9001:2008;
– UNI EN ISO 14001:2004.

Ponadto nie bez znaczenia jest fakt, że w całym procesie produkcyjnym priorytetami firmy są recykling i racjonalna gospodarka odpadami. Roboplast odzyskuje surowce pochodne i odpady z obróbki, wykorzystuje materiał pochodzący ze zbiórki tworzyw sztucznych i ogranicza wykorzystanie nowych zasobów.

Ochrona środowiska nie jest pasją, nie jest modą, nie jest dziś nawet obowiązkiem. Jest koniecznością dla obecnego i przyszłych pokoleń. Wszyscy kochają środowisko, ale aby je chronić, nikt nie jest skłonny do poświęceń czy też rezygnacji z zysku.
Roboplast zamienia szacunek dla środowiska na aktywne działanie, które wzbogaca, nie zanieczyszczając i nie wyczerpując zasobów.